2019-05-15 Būryje gerų draugų – žaidžiam futbolą kartu!

Sedos darželio priešmokyklinės grupės sportininkai dalyvavo Mažeikių rajono vaikų  futbolo festivalyje. Jau aštunti metai iš eilės vyksta Mažeikių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų futbolo festivalis „Futboliukas 2019“.  Varžybų tikslas buvo suburti kuo daugiau vaikų į organizuotą laisvalaikio praleidimą žaidžiant futbolą. Suteikti vaikams ir jų tėveliams kuo daugiau teigiamų emocijų. Sudominti vaikus futbolo žaidimu.

Futbolininkų rungtys vyko keliais etapais: dvi linksmos  estafetės su futbolo elementais ir futbolo žaidimas 5 prieš 5 su vartininku skersai salės A ir B aikštelėse į mažus vartelius. Mūsų komandai sekėsi puikiai, patyrėme daug džiaugsmo ir linksmų emocijų. Nugalėjo draugystė, susiradome naujų draugų.
Visi futbolo festivalio dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos, Telšių AFF ir „FK Atmosfera“, Mažeikių rajono švietimo skyriaus įsteigtais prizais, kiekvienas dalyvis atminimo medaliu.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos