2018-12-21 Kalėdinė šventė „Kaip vilkas uodegą prišalo“

Kalėdos – viena gražiausių, šilčiausių, laukiamiausių švenčių vaikų darželyje. „Drugelių“ grupės vaikai ir mokytojos gruodžio 19 d. pakvietė tėvelius į kalėdinę pasaką „Vilkas uodegą prišalo“. Jau nuo pat ryto „Drugelių“ grupėje klegėjo nuo juoko, šurmulio, džiaugsmo. Vaikai su nekantrumu laukė popietės – susitikimo su Kalėdų Seneliu. Vaikai, pasipuošę įvairių miško žvėrelių bei paukštelių kostiumais, noriai įsijungė į pasaką, kurią vaidino mokytojos I. Zozienė (lapė), Z. Sakalauskienė (varna), mokytojos padėjėja N. Jasienė (vilkas). Mažieji pasakų veikėjai mėgavosi savo vaidmenimis, noriai deklamavo eilėraštukus, šoko, dainavo, žaidė žaidimus.

Vienas labiausiai vaikus džiuginančių šventės momentų – Kalėdų Senelio atėjimas, dovanėlių dalijimas. Spindinti Kalėdų eglutė, linksma muzika, dainelės, šokiai teikė džiaugsmą ir vaikams, ir tėveliams.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos I. Zozienė ir Z. Sakalauskienė