2018-12-16 Projektinė veikla „Dalinuosi gerumu“

Gruodžio 12-21 dienomis „Drugelių“ grupė vykdė projektinę veiklą „Dalinuosi gerumu“. Gruodžio 16 d. adventinis kalendorius vaikams padovanojo mylimiausią veiklą - kalėdinių meduolių kepimą. Kadangi norėjome gerumu pasidalinti su visais darželio vaikais bei darbuotojais, tai kalėdinių meduolių reikėjo iškepti daug.. Nusiplovę rankeles, pasipuošę prijuostėmis vaikai kibo į darbą: vieni kočiojo tešlą, kiti formelėmis "kūrė" meduoliukus ir džiaugėsi eglutėmis, žvaigždutėmis, seniais besmegeniais...

Tuo mūsų veikla nesibaigė. Kitą dieną visus iškeptus meduolius puošėme, kad būtų smagiau juos dovanoti bei patiems valgyti. Ir vėl liejosi vaikų fantazija... Gerumo projektą užbaigėme keliaudami per darželį ir dovanodami savo širdelių šilumą, gražius žodelius ir kalėdinius meduolius kitų grupių vaikams ir darželio darbuotojams. Sugrįžę į grupę susėdome prie papuošto su uždegtomis adventinėmis žvakutėmis stalo, gėrėme šiltą arbatą bei valgėme pačių keptus išpuoštus kvepiančius kalėdinius meduolius. Gera būti geriems ir gerumą dovanoti kitiems.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos I. Zozienė ir Z. Sakalauskienė