2018-12-13 Renginys „Kalėdinis stebuklas iš mažų širdelių“

Gruodžio 13 d. Sedos darželio priešmokyklinės grupės ,,Bitutė“ vaikučiai ir auklėtojos vyko į Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Jau tapo tradicija, kiekvienais metais aplankyti sergančius ligonius ir senelius.

Visą gruodžio mėn. grupėje veikė ,,Ežiuko kalėdinės dirbtuvės“. Ugdytiniai darė kalėdinius atvirukus, sveikinimus. Patys mokėsi rašyti sveikinimo žodžius ir palinkėjimus. Su didžiausia meile ir pagarba vaikai teikė ligoniams ir slaugos ligoninės personalui, savo rankomis pagamintus atvirukus.

Gerumas negali būti išmatuotas žodžiais. Nėra tokio mato, kuriuo galėtume pasverti gėrį. Tačiau gerumą galima padovanoti kitam - tam, kam labai jo reikia. Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės ligoniai, personalas, padėkojo vaikučiams už gražius sveikinimus ir palinkėjo mums visiems gerų laimingų metų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos