2018-12-11 Edukacinė išvyka į biblioteką

Gruodžio 11 d. ryto rate "Drugelių" grupės vaikai, atidarę Adventinio kalendoriaus dienelę, sužinojo, kad jų laukia išvyka į Sedos biblioteką. Vaikai labai apsidžiaugė. Keturi vaikai sakė, kad dar niekada nėra buvę bibliotekoje. Bibliotekoje vaikus pasitiko tetos bibliotekininkės Janina ir Loreta. Oi, kiek daug veiklos buvo sugalvojusios tos tetos bibliotekininkės.

Iš pradžių bibliotekininkė Janina paskaitė vaikams pasakėlę "Trobelė šokoladiniu stogu", paskui vaikai žiūrėjo filmuką apie miško žvėrelius, žaidė estafetes su kamuoliais "Tuneliai", apžiūrėjo, "skaitė", vartė knygutes, piešė kalėdinius žaisliukus bei eglutes (vėliau padovanojo bibliotekai), vaišinosi mandarinais. Pasidžiaugę kalėdine eglute, vaikai prie jos padeklamavo žemaitiškų eilėraštukų. Išeidami namo, vaikai dar pasiėmė naują pasakų knygą "Kartą gyveno... Gražiausios pasakos" (paskaityti prieš miegą).

Į grupę vaikai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių, laimingi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos I. Zozienė ir Z. Sakalauskienė