2018-12-05 Priešmokyklinukų pažintis su masažuotojo profesija

Šiais mokslo metais su vaikais vykdome metų projektą „Seda – vaikų akimis“. Vienas iš projekto tikslų yra susitikimai su žmonėmis, galinčiais pasidalyti su vaikais savo gyvenimiška patirtimi. Vaikai skatinami klausti, ieškoti informacijos ir dalytis patirtimi apie savo pažįstamus žmones, jų užsiėmimus, veiklą, kūrybinius darbus.

Pas mus svečiavosi Katrinos mama-masažuotoja Jurgita Škitinienė, kuri supažindino su savo profesija. Mums labai suprantamai papasakojo, kad sveikam žmogui masažas gali būti puiki prevencinė sveikatos stiprinimo priemonė, o sergančiajam – gydymas ar kompleksinė jo dalis, padedanti greičiau pasveikti. Masažas sumažina nuovargį, o sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą. Mums parodė, kaip reikia atlikti veido ir rankų masažą. Tai darėme visi kartu ir mums buvo įdomu.

Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojos.