2018-11-06 Iniciatyva „Švarių rankų šokis“

Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl ULAC ragina ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kviečia kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų ir teisingo kosėjimo etiketo svarbą – sukurti originalų šokį. Nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, jog vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greitai neužmirš.

Sedos darželio priešmokyklinukai, kaip ir kiekvienais metais, mokėsi taisyklingai plauti rankas bei susipažino su teisingo kosėjimo etiketo judesiais. Kartu su vaikais, ir muzikos mokytoja Vilma Majauskiene, sušokome „Švarių rankų šokį“.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius, susipažinti su kosėjimo etiketu ir į procesą pažvelgti linksmai.

Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojos

Sedos darželio priešmokyklinukų švarių rankų šokio video galite pamatyti čia >>