2018-10-25 Moliūgų paroda Sedos darželyje

Daržo lysvėj, prie kopūsto,
Štai – moliūgas pūpso, pūpso.
Storas, didelis, geltonas,
Vos nesprogo kaip balionas.

Šiemet darželio rudens gėrybių parodoje karaliavo moliūgai. Ir ko tik čia nebuvo – akys raibo nuo moliūgų gausos. Net keturiasdešimt septyni gražuoliai papuošė darželio kiemą. Vieni linksmi, besišypsantys, savim pasitikintys, kiti liūdni, susiraukę, pikti ir net gąsdinantys, bet visi nuostabūs ir švytintys!

Organizuoti parodą padėjo vaikų tėveliai, kurie visą savaitę į ugdymo įstaigą nešė įvairiausių dydžių, išpjaustytus moliūgus. AČIŪ JIEMS. Kitą dieną, mūsų parodos moliūgai, iškeliavo į Sedos miesto A. Baranausko aikštę, kur buvo eksponuojami iki pat vėlinių.

Ši paroda - tai inovatyvi pedagoginė meistrystė bei gražus įrodymas, kaip galima efektyvinti pedagogų ir šeimos partnerystę bei bendradarbiavimą, puoselėti ugdytinių bei jų šeimos narių dvasines, kūrybines galias.

Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojos