2018-09-01 40-asis rugsėjis

Šiemet rugsėjo pirmosios šventė Sedos darželiui ypatinga. Visa darželio bendruomenė linksmai sutiko 40-ąjį rugsėjį. Dabartinėse patalpose darželis įsikūrė 1978 metais. Darželyje buvo 6 grupės. Dirbo apie 40 darbuotojų. Džiugu, kad praėjus 40 metų, mūsų darželis labai išgražėjo, pasikeitė, atlaikė sunkius laikus. Buvo metas, kai darželyje veikė tik viena grupė su 20 vaikučių. Šį rugsėjį į darželį sukvietėme 102 vaikučius, veikia 7 grupės, dirba 36 darbuotojai.

Svečius, tėvelius ir vaikučius darželio darbuotojai pasveikino su smagia daina „Labas“. Tėveliams iškeliant darželio vėliavą, skambėjo Sedos darželio bendruomenės atliekamas himnas. Žaidimais, pokštais ir staigmenomis linksmino Karlsonas ir mergaitė. Kieme skambėjo muzika, juokas ir vaikų klegesys.

Labai džiaugiamės ir dėkojame visiems savo darželio darbuotojams už nuoširdų darbą, bendravimą, bendradarbiavimą, meilę savo darbui, o ypač direktorei Birutei Radavičienei už puikų vadovavimą, žmogiškumą, veiklumą, matymą į priekį, ūkiškumą, nuoširdumą...

Labai tikimės, kad darželis su metais tik gražės, vaikučių daugės, o pavasarį, visus galėsime pakviesti į darželio 70 metų jubiliejų. Juk 2019 m. sukaks lygiai 70 metų, kai Sedos valsčiuje 1949 m. atsidarė vaikų darželis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Milieškienė