2018-05-10 Šventinis rytmetis su šeima „Myliu mamą ir tėvelį, ir močiutę, ir senelį“

,,Boružiukų“ gr. vaikai su auklėtojomis sukvietė visus į šeimos šventę ,,Myliu mamą ir tėvelį, ir močiutę, ir senelį“. Vaikai džiugino tėvus smagiomis dainelėmis, kuriuos paruošė meno ugdymo pedagogė Vilma Majauskienė. Šventės dalyviai smagiai praleido laiką su Pepe Ilgakojine (auklėtoja V. Pocienė) ir jos draugais Anika (auklėtojų padėjėja D.Butkuvienė) ir Tomiu (auklėtoja G. Aušinskienė). Visus nustebino Pepė Ilgakojinė, kuri parodė paslėpto lobio žemėlapį. Pasitarę, pagalvoję visi surengė žygį-ieškoti paslėpto lobio. Žygyje visų laukė staigmenos, įvairios užduotys. Labiausiai džiaugėsi vaikai atrastu lobiu-lagaminą pilną vaisių. Džiaugiamės, kad vaikai su savo artimais žmonėmis praleido dar vieną staigmenų pilną dieną.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė V. Pocienė