2018-05-10 Mamyčių šventė „AŠ ŠIRDYJE LABAI MYLIU SAVO MAMĄ“

Pavasarėli, tu gražus
Pavasarėli, tu šviesus!
Į mano mamytę esi panašus!
Kaip žemė, kaip oras,
Kaip saulė skaisti,
Mamyte, tu man
Reikalinga esi.

Šiais gražiais, šiltais žodeliais vaikučiai pradėjo šventę ,,Aš širdyje labai myliu savo mamą“.

Motinos diena – nuostabi šeimos šventė, todėl „Drugelių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis Z. Sakalauskiene, R. Kontrimiene, bei meninio ugdymo pedagoge V. Majauskiene pakvietė visas grupės mamytes į šventę. Šventiškoje salėje iš visų mažų širdelių liejosi mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai ir nuotaikingi muzikiniai žaidimai. Labiausiai jaudinanti šventės akimirka – vaikučių dovanėlės mamytėms. Šventės pabaigoje vaikai pakvietė mamas senam-naujam šokiui ,,Du gaideliai“.

Už gražią šventę mamytės atsidėkojo vaikučiams ir auklėtojams labai skaniais siurprizais.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Z. Sakalauskienė, Ikimokyklinio ugdymo pedagogė R. Kontrimienė